Lemurijské sesterstvo

Čas oběhl svůj pomyslný kruh a my se po mnoha tisíci letech znovu probouzíme do učení plejádských matek, abychom dávným učením vdechli nový život - probouzíme své dávné dary a znalosti získané nejen v onom prvním životě v Lemurii, ale abychom probudili i talenty a poznání z mnoha životů, které následovaly... a tak jsou zde tyto nástroje, které mají moc uzdravovat a probouzet... Dary lemurijského sesterstva a plejádských matek pro každého, kdo je připraven a cítí sílu a jedinečnost těchto kódů a písní...

Pozn.: Zboží nabízím formou hromadných objednávek (přestože si objednávám i nějakou rezervu, vždy je během chvil rozebrána, ať už jich vezmu jakékoli množství, díky za pochopení) - tu nejbližší uzavírám 30. dubna a termín dodání (záleží i na Amber a rychlosti dodání + proclení ze strany České pošty) předpokládám koncem června t.r.

Posvátné písně LS

Tyto písně jsou v angličtině, což samo o sobě napovídá, že jde o aktualizovanou verzi pro tuto dobu. Přesto v sobě nesou esenci a rozpomenutí na písně, které jsme zpívali a cítili celou bytostí tehdy v Lemurii. Znovu ožívají po 26.000 letech, aby spolu s kódy probudily, co se zdálo být téměř již ztraceno a zapomenuto, ale v hloubi našich srdcí a duší nepřestává žít... 
555 Kč/ks + 40 Kč/překlad + 75 Kč poštovné a balné (základní pro 1-2 ks)

Karty jsou skladem, CD jsou již vyprodána - ověřuji termín další dodávky, zatím si je můžete rezervovat.

Potvrzení objednávek a podklady k platbě (oboje v 1) vystavuji ručně, obvykle maximálně do 2 pracovních dní. Nepřijde vám automaticky ihned po objednání. Děkuji za pochopení.

Poštovné závisí na počtu objednaných kusů a také zemi dodání. Např. pro 1-2 sady karet LS v rámci ČR činí poštovné a balné 75 Kč. (Na Slovensko 8,50 EUR.)

Do okénka u políčka Mám zájem o newsletter napište pouze ANO, pokud máte zájem o informace o novinkách a nejste na seznamu. Děkuji.