Ve společnosti delfínů a velryb

Ve společnosti delfínů a velryb

Večer s příběhy o radosti, telepatii a multidimenzionalitě s Janem Lemuri.


POZOR! Tato akce již proběhla, ale pokud vám unikla, můžete si koupit Janovu knihu.

Připojte se k nám při prezentaci Janových podmořských dobrodružství s delfíny a velrybami, která zažil na Havaji, Novém Zélandu, Azorech a souostroví Tonga. Bude to večer plný fotografií, videí a Janova vyprávění o plavání s delfíny ve volné přírodě, telepatii (mezidruhové komunikaci) a o probuzení vnitřního delfína. Zároveň také zlepšíme své osobní propojení skrze interaktivní cvičení a meditace.

Přednáška probíhá v angličtině, ale pochopitelně bude překládána do češtiny.

Kdy: 10. května 2019 v 19:00 h (předpokládané trvání akce 2,5 - 3 hodiny) 
Vzhledem k tomu, že se na místě koná předtím ještě jiná akce, bude nám prostor otevřen od 18:30 h. Děkujeme za pochopení.

Kde: Hotel Jurys Inn, Sokolovská 11, Praha
Cena: 555 Kč - 
prvních 44 přihlášených obdrželo slevu, ale ta už je v současnosti zcela vyčerpána, děkujeme za pochopení. Místa však ještě jsou (již bez slevy), nicméně neváhejte dlouho... 

Pro úplnější pochopení a hlubší prožitek doporučujeme zúčastnit se i workshopu s názvem Probuzení vnitřního delfína, který se koná následující den! 

Přihlášky posílejte mailem na adresu: kucharova.marie@seznam.cz (nebo s použitím formuláře - viz níže)

Prezentující: Jan Lemuri (www.innerdolphinawakening.com)

Pořádající: Marie Kuchařová a Renata Zábranská

Storno přihlášek - do 28. dubna s vrácením celé platby.
Od 29. dubna vracíme celou částku pouze v případě, že se přihlásí náhradník (pak vracíme plnou částku) nebo s vrácením pouhých 50% ze zaplacené částky. Od 7. května již není možné účast zrušit - 8. je státní svátek a od 9. května již nebudu online (chystám akci v Praze). Díky za pochopení.