Posvátný kruh Lemurijského sesterstva

Posvátný kruh Lemurijského sesterstva

V sobotu 21. září 2019 od 10:00 h do 17:00 h
(včetně 1 kratší přestávky a obědové pauzy)

v hotelu JURYS Inn Prague
Sokolovská 11, Praha 8
(naproti stanici metra Florenc)


21. září nastává podzimní rovnodennost a my máme naprosto jedinečnou příležitost - znovu jej můžeme oslavit společným rituálem ve společnosti hvězdných matek... - připojte se k nám během tohoto dne rovnováhy...

Společně s Dr. Amber Mele´ha Wolf, lemurijskou kněžkou, se ponořímedo moudrosti, smyslu a vhledů do posvátného ženství, jak je Mele´ha a lemurijskému sesterstvu odhalil Kryon a plejádské matky.


* V posvátném kruhu uctíme ženy coby bohyně, kterými jsou - s pomocí obřadu, channelingu a společné radosti!

* V každé z nás jsou lemurijské kódy a my tedy společně oslavíme i aktivaci starodávných vzpomínek.

* V komunitě probuzených žen pomůžeme znovuprobuzení vaší plejádské Akáši a DNA. Kryon často říká: "To ženy byly původními šamany," tak tedy přijďte a odhalte svůj původ a své místo v kole učení lemurijského sesterstva. (Pozn.: Jak víme i od samotného Kryona, kol učení bylo více - o jednom sám vypráví během svých channelingů a vy se o něm můžete dočíst třeba i v jeho knize Ženy Lemurie, kterou sestavila Monika Muranyi společně s Amber. Pokusíme se ji vydat v češtině ještě před tímto zářijovým setkáním. Existují však i další kola učení. Amber nám představí to, které jí připomínají plejádské matky, aby ho ona znovu připomněla zase nám a my je tak můžeme znovu přinést na svět.)

* A čeká nás také ještě jeden obřad - požehnáme nejnovější Kryonově knize, kterou sestavila Monika Muranyi ve spolupráci právě s Mele´ha. Tato kniha nese název Ženy Lemurie. (Více informací  o knize později...). Tato kniha zde bude také k zakoupení.

POZOR! Tato akce je určena pouze pro ŽENY! Není stejná jako setkání LS v minulém roce, je jeho pokračováním, ale přidat se můžete i v případě, že jste se předchozího setkání nezúčastnily.

Mějte také na paměti, že žádný záznam ani přepis channelingu nikdy nenahradí to, když se znovu setkáme a naše Merkaby se vzájemně propojí... Přestože jsme multidimenzionální bytosti a dokážeme se propojit i na dálku, fyzický kontakt má přeci jen větší sílu... 

Pro ještě silnější prožitek doporučujeme také sadu karet Lemurijských kódů. Není to pochopitelně podmínkou, ale z vlastní zkušenosti (i zkušenosti mnoha dalších) můžeme říct, že jsou mocným nástrojem, který pomáhá v probuzení toho, co v nás tak dlouho dřímalo... a také k léčení. Můžete si je objednat v sekci Produkty. Na samotné akci bude k dispozici již jen několik málo kusů, protože jednak Amber přiveze opět několik nádherných uměleckých kousků v podobě šperků a především vám také představíme knihu Ženy Lemurie (od Moniky Muranyi a Amber Wolf), kterou si zde budete moci také zakoupit (cenu a podrobnosti zveřejníme ještě před akcí). 

 A nyní již podrobnosti k akci samotné:

Cena tohoto semináře:

2332 Kč (105 EUR pro platby ze Slovenska).

(Na obě akce platila zlevněná cena 1888 Kč pro prvních 33 přihlášených, ale jen se po těchto místech zaprášilo... A přihlášky chodí i nadále, proto dlouho neváhejte!)

POZOR! Pokud se zúčastníte jak sobotního, tak nedělního (smíšeného) semináře, pak je plná cena 3999 Kč/osobu (180 EUR pro platby ze Slovenska) na oba dny!

Sedadla nejsou číslována, proto nebude určen zasedací pořádek.

Cena zahrnuje:

  • celý výše uvedený program vedený Dr. Amber Mele´ha Wolf, pochopitelně včetně překladu do češtiny (a krátký vstup Shamira Ladhaniho)
  • nápoje (1x káva /čaj a o přestávkách voda s citrónem)
  • 3chodové obědové menu formou bufetu - tentokrát nevyhlašujeme předem, ale bude jiné na sobotu a jiné na neděli a bude dostatečně hojné, abyste si mohli vybrat; jen budeme rádi, pokud nám sdělíte, zda vaše tělo dává přednost tradičnější stravě (s masem) nebo zda upřednostňujete vegetariánskou stravu

Vidíme, že minulé setkání Lemurijských sester přineslo mnoho nové inspirace a probudilo dávné znalosti i u mnohých z vás a už se nemůžeme dočkat, co přinese toto nové setkání... ale dar ze všech největších je stejně už jen samotné setkání s vámi. Ta chvíle, když pohlédnete do očí někomu, s kým jste se v tomto životě třeba ani nepotkali a přesto víte, že se znáte odjakživa... že jste spolu prožili už tolik životů... Tomu se hned tak něco nevyrovná. Je to téměř stejné jako poprvé pohlédnout do očí svého dítěte nebo se zamilovat...

Na viděnou se tedy těší

Dr. Amber Mele´ha Wolf (lemurijská kněžka a prezentující)

Marie Kuchařová a Renata Zábranská (pořadatelky)

Na webu není nastaven systém automatických odpovědí, proto potvrzení a podklady k úhradě vystavuji ručně, obvykle nejpozději do dvou pracovních dnů (většinou však tentýž den).