Vybudujte si odolnost s technikami HeartMath

tento webinář proběhl v sobotu 10. srpna 2019 od 18:00 h
(níže naleznete odkaz na její záznam na YouTube)
- toto vysílání je určeno všem (není vyhrazena pouze mužům či ženám) a je ZDARMA
(překládala jsem ho živě do češtiny)

K naší zářijové akci Rovnováha posvátného mužství a posvátného ženství se na radu Hvězdných matek připojí také Shamir Ladhani, abychom nejprve vytvořili zvlášť mužský a zvlášť ženský kruh a následně je spojili v jeden ve vzájemném uctění. Protože jste ale o Shamirovi nejspíš dosud neslyšeli (přestože je součástí Kryonova týmu), chtěly jsme vám ho představit při webináři, kde se jednak dozvíte více o chystaném programu a o něm samotném, ale navíc se možná naučíte i něco nového. A na co ještě se můžete během webináře těšit?

Mimo jiné se dozvíte, jak vaše tělo reaguje na emoce a jakým způsobem některé emoce vysávají vaši energii, urychlují stárnutí a snižují vaši schopnost zotavit se ze stresových událostí. Shamir, kouč a lektor technik HeartMath vám ukáže rychlý způsob, jak zvládat stres a odvrátit jeho vlivy s použitím jednoduchých dýchacích technik. Také vám ukáže některé z nejnovějších objevů v oblasti emocí a jejich dopad na váš imunitní systém.

Dr. Amber "Mele´ha" Wolf vám navíc přinese zprávy od Hvězdných matek.

Doplněno 13.08.2019: Záznam tohoto webináře je nyní ke shlédnutí na YouTube, protože někteří z vás měli potíže s přihlášením: https://www.youtube.com/watch?v=4pMhFvgCtbQ&t=4s

Jen upozorňuji, že ten výraz, který jsem při překladu tak těžko hledala, je "CELOSVĚTOVÁ PREMIÉRA". A to hned dvojí.
Ano, chystá nás úžasná akce. Oba dny jsou vlastně pokračováním Lemurijského sesterstva z loňského roku a půjdeme ještě dál a hlouběji, zároveň však mohou přijít i ty ženy, které dosud na setkání LS nebyly - jak vám synchronicita a čas dovolí. Kdo byl už loni a přijde oba dva dny, dostane se nejhlouběji, ale pokud můžete přijít jen jeden den, i to se projeví. A ty premiéry spočívají v tom, že Hvězdné matky pro nás mají věci, které dosud (v této době) ještě nezazněly... a ta druhá, že sice už proběhly obřady uctění mužů - a to zrovna i loni u nás, kdy se k nám muži mohli připojit na krátký obřad (a už tady u nás byla loni změna, teprve až v Praze směli muži promluvit, předtím na jiných místech byl ten obřad beze slov). Ovšem právě letos v Praze mají muži poprvé svůj vlastní program se Shamirem, abychom na závěr společně vytvořili jeden velký kruh... (o týden později pak tuto událost Shamir s Amber zopakují v Itálii). A tak s velkou dávkou rozechvění (jak je ostatně znát i ze záznamu) očekáváme tuto událost.

Je toho tolik, co bylo za ta tisíciletí obecně i v našich životech pochroumáno mezi muži a ženami a nastal čas to už rozpustit a přistoupit k sobě znovu s důvěrou, soucitem a láskou - sice už moudřejší a se vším tím poznáním a vzpomínkami, a přesto i malou kapkou nevinnosti a čistoty jako Adam a Eva v ráji... Pokaždé, když se na tu akci naladím, srdce i hlas se mi chvějí.

A tak ať už jste muž či žena, udělejte ten krok - nejprve prociťte, zda je toto akce, kde chcete být. A pokud už jste přihlášení nebo i pokud nemůžete přijít, rozhlédněte se a vnímejte, zda není někdo, kdo o ní ještě neví a třeba by se rád zúčastnil. A nedívejte se jen mezi přáteli, ale kdo ví - třeba nastal čas, aby se připojil váš partner či partnerka, nebo někdo z vaší rodiny. Podívejte se na webinář a třeba vám intuice napoví...

Každopádně prosím nerozmýšlejte dlouho - zbývá už jen pár týdnů a obzvláště na neděli je počet míst zmenšen tím, že během větší části akce bude prostor rozdělen do dvou místností zdí, kterou až v poslední části odstraníme (jak symbolické), abychom se propojili...

Muži, otevíráme vám svá srdce i náruč a držíme pro vás prostor. Přidáte se?

Dodávám ještě, že již v sobotu (21.9.) v kruhu žen požehnáme nové Kryonově knize s názvem Ženy Lemurie, kterou pak vypustíme do světa a vy si ji tak budete moci i s energií tohoto obřadu moci zakoupit během obou dní právě na akci. Teprve později ji budeme opět rozesílat poštou.


O Shamirovi:
Shamir Ladhani je mezinárodně známý řečník v oblasti vědy a duchovnosti. Je znám svou jedinečnou schopností zjednodušit složité duchovní koncepty a inspirovat účastníky jeho workshopů i osobních sezení k prožití osobních průlomů.
Pravidelně prezentuje během několikadenních akcí společně s Leem Carrollem, Monikou Muranyi a Dr. Amber "Mele´ha" Wolf, včetně Kryonových sérií Odhalení a programů Kola učení v Kanadě, USA a Mexiku. Mele´ha ho navíc na doporučení hvězdných matek pozvala, aby vytvořil workshop pouze pro muže při jejích akcích v Praze a na Rimini v roce 2019.
Shamir promoval v oboru elektrotechnického inženýrství a dříve byl manažerem v kanadské energetické korporaci. A na co je obzvláště pyšný - je hrdým otcem dvou nádherných dcer.


O Dr. Amber "Mele'ha" Wolf:
Amber je mezinárodně známou učitelkou, spisovatelkou, umělkyní, intuitivní léčitelkou a channelerkou Hvězdných matek. Je také součástí Kryonova mezinárodního týmu a prezentující partnerkou Leeho Carrolla, spolu s ním vyvinula a podílí se na Kryonových sériích Odhalení. Znovu založila Lemurijské sesterstvo a pořádá semináře a posvátné kruhy po celém světě.
Od roku 1982 se věnuje léčení, růstu, transformaci, holistické péči a vzdělávání. Dr. Wolf byla inspirována k vytvoření devíti alb v oblasti léčení a meditace. Její hlas má speciální léčivé vlastnosti, které vám společně s pečlivě vybranou hudbou a binaurálními tóny pomohou na cestě vašeho osobního zmocnění a transformace.