od Dr. Amber Mele´ha Wolf

Posvátné písně LS 

Posvátné písně lemurijských sester byly znovu přivedeny k životu po 26.000 letech (nejméně) na Kryonovu výzvu k Mele´ha. Kryon řekl, že ona byla poslední kněžkou Lemurie. Ženy tyto písně zpívaly v posvátném kruhu sesterstva - při setkáních, která se v Lemurii konala pravidelně k ukotvení této duchovní civilizace.

Popis

Tyto písně byly zpívány při zrození, léčení, přivolávání vizí, oslavách a vyjádření vděčnosti starodávným hvězdným bytostem, které byly původními rodiči duchovní civilizace Mu, Mukulijské říše či Lemurie.

Amber říká: "Tyto první písně přišly skrze mne coby dar od Bohyň k mému akášickému probuzení. Starodávné ke mně stále hovoří, předávají mi své dary moudrosti a svůj úhel pohledu na lidstvo. Nyní vám dávám tyto písně, abyste je mohly poslouchat a zpívat - abyste je cítily ve své duši a své DNA. Nechť vás přenesou do dávných časů, do zahrady, kde rovnováha, hojnost a mír byly způsobem našeho života. Nechť mír opět vzkvétá ve vašem srdci a vede vás na vaší cestě dnešním světem.

Mé nejhlubší srdečné díky Ann Dorsey Emmonsové za inspiraci a šlechetnost - to její stejnojmenná píseň mne inspirovala k této verzi We are the Women. Nejdražší sestry, jste ztělesněním posvátných, starodávných žen, které dnes kráčejí po planetě Zemi!

Terry Garthwaitová je mentorkou a tvůrkyní výjimečných melodií vyvěrajících přímo z duše. Podporují zmocnění a potěšení a vyzařují léčivou povahu hudby. Terry pro toto album velkoryse věnovala svou píseň Sacred Circles."

---

Velice děkuji za CD! Vím, že vytvořit ho trvalo velmi dlouhou dobu, ale stálo za veškerou tu snahu.

Je důležité, že je na tomto album tvůj hlas, protože skutečně upevňuje fakt, že TY jsi Mele´ha. Tvůj hlas vtiskl do těchto prvních nahrávek tvou energii.

Teď, když poslouchám, co jsi dokázala, uvědomuji si, že to všechno jsou skutečně "oslavné chóry", které odrážejí vzpomínky z minulosti. Je to... o energii, takže toto album je velmi přátelské a ženy po celém světě se takto mohou propojit a zpívat společně, přirozeně. Skvělá práce!

- Lee Carroll

OBJEDNÁVKA - tyto písně můžete objednat samostatně přímo z webu Amber Wolf ve formě MP3 (doporučuji, je levnější a napřímo) nebo ve formě CD, ale pak mějte na paměti, že dopravné z USA do ČR je zhruba stejné jako cena CD!!! V případě druhého formátu (CD) vám nabízím další šanci na společnou objednávku. Protože ale musím vyřídit proclení a zaplatit DPH, cenový rozdíl není příliš veliký. Jen je to pro vás administrativně snazší.

Toto zboží je momentálně VYPRODÁNO. Další termín ověřuji.


Cena MP3: 9,95 USD (cca 230 Kč) - hudba ke stažení ZDE.

Cena CD: 15 USD (cca 390 Kč)

Cena přepravy z USA do ČR (k objednateli): + cca 15 USD (cca 780 Kč)

Cena CD prostřednictvím tohoto webu: 555 Kč + 75 Kč (poštovné a balné v rámci ČR - orientačně pro 1 CD) + 40 Kč (překlad písní, pokud si jej budete přát) = 680 Kč za CD vč. dopravy až k vám a vč. překladu (ve formě PDF souboru).

(Pro zásilky na Slovensko je od června 2019 do odvolání cena 26,5 EUR/ks, překlad 1,9 EUR a poštovné 8,5 EUR.)

Objednávky posílejte mailem na adresu: kucharova.marie@seznam.czNebo prostřednictvím formuláře v sekci Produkty - Lemurijské sesterstvo. Děkuji.

Nikdy jste o Lemurijském sesterstvu neslyšeli? Zde je tedy odkaz na český web LS.