od Jana Lemuriho

KNIHA - Probuzení vnitřního delfína

Otevření časových kapslí radosti, telepatie a multidimenzionality

Od chvíle, kdy se delfíni začali objevovat v Janových snech, byl veden k mystickému dobrodružství odhalujícímu tajemství kytovců. Delfíni dlouholebí na Havaji ho naučili, jak je důležité vyladit se; plískavice šedé a delfíni skákaví z Azor mu předvedli telepatii; plískavice tmavé na Novém Zélandu ho přiměly točit se tak dlouho, až se v jeho mysli objevila přítomnost dítěte; a keporkaci na souostroví Tonga reagovali na jeho píseň a předvedli mu svou majestátnost.

Pak zažil vnitřní transformaci, která navždy změnila jeho pohled na kytovce. Z odvěkého poselství Mistrů se náhle stal osobní prožitek: "Pohlédni do svého nitra!"
Je možné, že největším darem delfínů je opětovné objevení naší multidimenzionální duše? Jak se časové kapsle otevírají, jsme zmocněni ke ztělesnění delfíních kvalit a vyladění se na moudrost z naší hvězdné Akáši - ke spolutvoření nové Země, mírumilovné a soucitné planety.

* * * *

"Zde je někdo, kdo nejen ztělesňuje delfíní energii, ale také poskytuje praktické nástroje a cvičení, která můžeme provádět bez většího úsilí, zábavným a radostným způsobem, který zintenzivní naše přirozené spojení s delfíny. Takto kniha je nezbytná pro každého, kdo hledá způsob, jak zvýšit svou intuitivní komunikaci s kytovci planety." Monika Muranyi

* * * *

Obsah

  1. Transformace
  2. Pohled dovnitř
  3. Sen
  4. Telepatie a mezidruhová komunikace
  5. Terapie s asistencí delfínů
  6. Cesta tónů
  7. Vysvětlení a zkoumání
  8. Probuzení vnitřního delfína
  9. Otevření časových kapslí kytovců
  10. Význam čísla 44

Autor: Jan Lemuri
Překlad: Marie Kuchařová
Rozsah: 180 stran 
Vydavatel: Nakladatelství WIKINA

Cena knihy: 295 Kč
Poštovné a balné: 1 ks - 75 Kč; 2 ks - 80 Kč (posíláme prostřednictvím České pošty), 
Platba: předem (při dodání poštou) nebo hotově (pouze při květnových akcích s Janem Lemurim)
Termín dodání: druhá polovina května (zboží začneme rozesílat až po akci s delfíny, zatím ji nemáme u sebe).

Dodání na SLOVENSKO:
Cena knihy: 12 EUR
Poštovné a balné: 9,50 EUR

MOŽNOSTI OBJEDNÁNÍ:
1) prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře (pokud si chcete objednat naráz i další produkty, rozšířenější formulář najdete na úvodní stránce sekce Produkty.
2) mailem na mé adrese: kucharova.marie@seznam.cz - opět si můžete objednat i další produkty z tohoto webu (karty od Cheryl Yambrach Rose-Hall nebo produkty Lemurijského sesterstva)
3) pokud máte zájem o Kryonovy knihy nebo jste zvyklí objednávat přes kolegu, můžete jako obvykle kontaktovat jeho na adrese: mlcaklad@seznam.cz nebo jak jste zvyklí - rozhodli jsme se pro tento krok, abychom vám nabídli více možností a vy jste tak třeba ušetřili na poštovném; Kryonovy knihy i nadále rozesílá kolega Láďa Mlčák

POZOR! Účastníci květnových akcí s Janem Lemurim (pátek 10.5. nebo sobotu 11.5.) si mohou knihu koupit i u této příležitosti a ušetří tak na poštovném...

Potvrzení objednávek a zároveň podklady k platbě vám nepřijdou automaticky, vystavuji je ručně, obvykle nejpozději do 2 pracovních dní, i rychleji. Díky za pochopení. :-)

Do okénka u políčka Mám zájem o newsletter napište pouze ANO, pokud máte zájem o informace o novinkách a nejste dosud na seznamu. Děkuji.