od Cheryl Yambrach Rose-Hall

KARTY - Umění očima duše

Všem, kdo hledají osobní intuitivní vedení, tato nádherná sada karet nabízí mocný prostředek, jak se spojit s moudrostí mytických a božských bytosti. Sada se skládá z 52 velkých karet (15x8,5 cm) s úžasnými uměleckými vyobrazeními. Meditace nad těmito kartami přináší hluboké vhledy a silně rezonující odpovědi. Ilustrovaná příručka vám umožní ponořit se do významu každé karty a propojit se s vaším vyšším já.

Tato sada obsahuje i příručku s popisem jednotlivých karet v angličtině, ale je možné objednat si i překlad do češtiny - rozesílám mailem v pdf.

Rozměr krabičky: 16x10x3,5 cm
Hmotnost: cca 400 g

CENA:
sada karet (v AJ): 422 Kč/ks
překlad v pdf (volitelné): 66 Kč
doprava a balné v rámci ČR: 90 Kč (při objednání pouze této 1 sady, při větší objednávce cenu upřesníme dodatečně - např. v kombinaci s knihou je poštovné 130 Kč, při objednání 1-4 ks oltářních karet se cena poštovného nezvyšuje)


Pokud máte zájem i o další zboží od Cheryl, můžete vytvořit větší objednávku v podzáložce Neo-vizionářské umění. Pokud chcete objednat i zboží od jiných autorů, celkovou objednávku lze vytvořit v sekci Produkty, případně mi pošlete mail: kucharova.marie@seznam.cz

Aktuální stav: 16 ks skladem (sklad doplněn 26.08.2019)